Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

SEX TECH przebył długą drogę w ciągu ostatniej dekady – nie tylko pod względem akceptacji i zrozumienia kulturowego, ale także nowoczesnej technologii. Dawno minęły czasy niezgrabnych, różowych plastikowych wibratorów-królików i zabawek erotycznych, które wyglądają jak podróbki. Dzisiaj’ zabawki są projektowane przez nauczycieli seksualnych, lekarzy i niektórych ludzi na świecie najlepsi seksuolodzy. Są wyposażone w najwyższej jakości silikon medyczny, solidne połączenie Bluetooth, programowalne wzorce wibracji i kilka silników, a wszystko to stworzone, aby zapewnić Ci dobrą zabawę.

Tam’ Kupowanie odrobiny dodatkowej pielęgnacji nigdy nie jest trudne. Oto najlepsze zabawki erotyczne, wibratory, sprytne wibratory, osobiste masażery i urządzenia, z których wszystkie oferujemy bezpośrednio oceniliśmy. Tam’ Poniżej znajduje się coś dla każdego, każdej płci i każdego ciała. Język na tych przedmiotach jest’ nie uwzględnia stale płci, a mimo to zbliżyliśmy się do przeglądu uwzględniającego sposób myślenia uwzględniający płeć, sprawdzając je na podstawie różnych genitaliów, ciał i towarzyszy.Czytaj więcej zabawki analne dla mężczyzn Na stronie Artykuły

Pamiętaj, aby zapoznać się z naszymi różnymi innymi przeglądami dotyczącymi sypialni, w tym z produktami Finest Vibes, Ideal Lubes, Best Bed materac i Ideal Audio Equipment.

Które zabawki są dla mojego ciała?

Wcześniejsze

V Rynek technologii seksualnych właściwie uzależnił nas od myślenia o zabawkach w odniesieniu do mężczyzny i kobiety, penisa i kanału pochwy, a mimo to’ jest zwięzły i nieprecyzyjny i stanowi uzupełnienie szerszej narracji dotyczącej związku między genitaliami a seksem. To’ jest nieprzydatne i mam co do tego wiele przeczuć. Postanawiamy zachować jak największą szczegółowość i używać terminów fizjologicznych do opisania prywatnych obszarów erogennych – a jest ich znacznie więcej niż tylko P i V.

Srom to zewnętrzna część pochwy. Obejmuje wargi sromowe większe, wargi sromowe mniejsze, cewkę moczową i łechtaczkę. Łechtaczka jest ośrodkiem nerwów erotycznych w sromie i stanowi ona’ jest dużo większy niż tylko część zewnętrzna. Jego wewnętrzne struktury rozciągają się po obu stronach pochwy, czyli tam, gdzie się znajdujesz. znajdę punkt G – obszar promowany przez zabawki skierowane w stronę przodu ciała.

Phallus jest tym, co’ jest powszechnie opisywany jako trzon penisa i składa się z kilku obszarów erotycznych. Żołądź to szczyt fallusa, zwykle określany jakobdquo; głowa, a wędzidełko to cienki pasek komórek łącznych na dnie żołędzi, który może być szczególnie wrażliwy na ukierunkowane podniecenie. Wreszcie odbytnica jest, cóż to” to odbyt. Odbyt to wewnętrzna część, która przylega do odbytnicy. Obydwa te miejsca mogą powodować świadome podniecenie wewnętrzne i zewnętrzne.

W przypadku osób urodzonych z fallusami istnieje’ Jest to dodatkowa strefa erogenna: prostata lub punkt P. Jest to gruczoł wielkości orzecha włoskiego, który znajduje się pomiędzy wewnętrznymi ścianami penisa a odbytnicą i można się do niego dostać za pomocą zabawek ustawionych w kierunku przodu ciała.

Najlepszy klimat dla każdego ciała

Dame Dip

Rozpoznajesz stwierdzenie „ Najpierw jesz oczami?” Zakładam, że jest to szczególnie odpowiednie w przypadku zabawek erotycznych. Wygląd i klimat zabawki erotycznej muszą być dla mnie ważne; jeśli tak Nie jest to coś przyjemnego do rozważenia, nie sądzę. Raczej nie będę chciał spędzać z nim czasu. Dama’ Dip, podobnie jak inne zabawki tej firmy, jest świetny do oglądania. Ma piękne opcje kolorystyczne, takie jak niesamowity, pocieszający barwinek i rumiana, mocna śliwka. Naprawdę czuje się zmysłowo w dłoni, wszystkie kontury i zagłębienia, z niewielką wysokością w obiekcie, która przywołuje cechy sromu lub wędzidełka. Z boku wygląda trochę jak język, który jest również pyskaty.

Dip to łatwa zabawka. To jest to wodoodporny wibrator pokryty silikonem, który jest cichy. Używanie tego narzędzia to przyjemność, czuć go w dłoni, na ciele lub wewnątrz niego. Tam” to poziom połysku i designu, jakiego po prostu nie widać w zabawkach, których cena jest tak ekonomiczna jak Dip.

Najlepsza zabawka do ssania dla większości ludzi

Zabawka pulsacyjna Satisfyer Pro 2 Gen 3

Satisfyer Pro 2 Gen 3 zasługuje na swoją nazwę. To jest jest elastyczny, skuteczny i zaskakująco łagodny. Cały korpus Gen 3 pokryty jest miękkim silikonem, dzięki czemu jest… jest mniej skomplikowany do zrozumienia niż poprzednie wersje. Wszystkie przyciski są wygodnie rozmieszczone z tyłu zabawki, idealnie w miejscu, w którym zwykle lądują palce.

To to wyrafinowana odmiana wypróbowanego i prawdziwego projektu i na to wygląda. Jest pewien poziom obróbki i wykonania tej zabawki, który cenię. Usta są zdejmowane, więc można je umyć lub wymienić na zupełnie nowebdquo; ciekłe powietrze usta — symuluje uczucie dotyku silniejsze niż ssanie lub pulsowanie powietrza, co pozwala na zabawną regulację szybkości. Gen 3 posiada również zintegrowaną funkcję wibracji. Trzeci przycisk na zabawce przełącza wzorce wibracji, które mogą zwiększyć punkty, gdy… jestem w centrum uwagi.

Najlepsza zabawka z przyssawką Deluxe

Statek wycieczkowy Lelo Sona 2

Zabawki ssące zmieniają życie, jeśli jesz” Nigdy wcześniej ich nie używałem i po przetestowaniu wielu z nich mogę z całą pewnością stwierdzić, że statek wycieczkowy Sona 2 to absolutnie najlepsza zabawka ssąca z najwyższej półki na rynku. To jest taki, po który sięgałem także poza godzinami testowania. Korpus całkowicie pasuje do mojej dłoni, przyciski znajdują się w obszarach, które mają sens, a wybór intensywności jest odpowiedni dla niemal każdego wyboru.

Rejsowa część nazwy opisuje Lelo’ Innowacja w zakresie sterowania statkiem wycieczkowym– sprawia, że ​​zabawka zwiększa siłę, gdy mocno dociśniesz ją do ciała. To jest to inteligentna zabawka erotyczna i moja propozycja numer jeden dla każdego, kto chce spróbować czegoś zupełnie nowego.

Idealny wibrator w sztyfcie

Magiczna różdżka Mini

Początkowa Magiczna Różdżka była zawsze trochę nieporęczna. A także łączy się z powierzchnią ściany, a ja nigdy nie miałem doświadczenia seksualnego, które zostało wzmocnione przez widoczność przewodu rozszerzającego. Mini rozwiązuje oba te problemy. To jest jest mały, wygodnie mieści się w jednej dłoni i nie jest też ciężki. Można go ładować, więc nie ma potrzeby grzebania w telewizji kablowej podczas oglądania. ponownie go wykorzystać. Co więcej, za dodatkową opłatą zapewnia długi czas pracy baterii wynoszący 2,5 godziny.

Szeroka główka pałeczki wytwarza dudniące rezonanse, które zaczynają się dość łagodnie i stopniowo rosną, aż do siły, którą można poczuć w zębach. Jednak dzieją się tu 2 niesamowite rzeczy. Po pierwsze, dudniąca głowica wibratora jest odizolowana od pozostałej części drążka, więc nigdy nie powoduje zmęczenia ani drętwienia ręki po potrząśnięciu. Po drugie, kształt główki oznacza, że ​​możesz wykorzystać poziomą końcówkę lub boki do stymulacji szerokich obszarów dowolnego rodzaju obszaru erotycznego, ale możesz wykorzystać krawędź do zaskakująco dokładnej, ukierunkowanej stymulacji. Wystarczy powiedzieć, że Magic Wand Mini to jeden z moich nowych, absolutnych ulubieńców.

Idealna maszyna do seksu dla większości ludzi

Dolar Motorbunny

Zazwyczaj istnieją 2 rodzaje domowych urządzeń do seksu. Te, które mają zabawkę po zakończeniu automatycznego ramienia napędowego i te, na których opierasz się jak na siodle, podczas gdy ono potrząsa siedziskiem i dołączoną zabawką. Motorbunny Buck pełni podwójną funkcję. To jest to urządzenie w stylu Sybian, które może również pchać.

Dolar ma wibrujące siedzisko z zabawką, skierowane w górę i w dół oraz umożliwiające ruch do przodu i do tyłu. Za pomocą kontrolera możesz sterować obydwoma rodzajami emocji i, szczerze mówiąc, dostarcza on wrażeń, których naprawdę możesz. nie można uzyskać od żadnej innej zabawki. To naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Bliźniacza wydajność sprawia, że ​​jest to fantastyczny wybór dla każdego, kto interesuje się domowymi maszynami do seksu, ponieważ nieważne, te punkty są kosztowne. Dzięki temu zarobisz co najmniej dwa razy więcej za dolara.

Idealny wibrator do szlifowania

Zabawny zakład produkcyjny Laya III

Kilka zabawek erotycznych zostało opracowanych z myślą o penetracji, jednak Laya III opiera się na presji zewnętrznej. Możesz leżeć na brzuchu z wibracją otulającą obszary erogenne, możesz też chodzić trzymając się za rękę. To przeżycie jest wyjątkowe, ponieważ zabawka wibruje ibdquo; krany w tym samym czasie. Jeśli chcesz, wielozmysłowe doznania mogą być ekstremalne, jednak przy 7 różnych prędkościach i 3 różnych programach możesz także wybrać łagodną stymulację. Dodatkowo cenię sobie blokadę podróżną, więc moja torba podręczna nie spełnia tego warunku. nie zaczynaj wrzeszczeć o swojej niepodległości.

Przemyślanie zaprojektowany pierścień fallusa

MysteryVibe Tenuto Mini

Tenuto Mini to kontynuacja MysteryVibe” oryginalny Tenuto, dość duża i niezgrabna zabawka erotyczna, zaprojektowana w celu promowania fallusa i sąsiadujących miejsc. Dwóch z nas w grupie faktycznie przetestowało starą wersję i stwierdziło, że jest trochę niewygodna. Dzięki Tenuto Mini MysteryVibe rozwiązało kilka z tych problemów i sprawiło, że zabawka stała się znacznie lepsza.

Nowa wersja jest znacznie mniejsza (dlategobdquo; Mini rdquo;-RRB- i działa jak pierścień fallusowy z dodatkowymi dzwoneczkami i gwizdkami. Okręca się wokół podstawy fallusa i ma trzy wibrujące silniki elektryczne – dwa po bokach i jeden na górze. Korpus jest półsztywny, ale wystarczająco elastyczny, aby wygodnie dopasować się do pionowego fallusa. Recenzent WIRED, Eric Ravenscraft, twierdzi, że jest najlepszy podczas seksu solo lub z penetracją, podczas którego możesz się zrelaksować (i potrząsnąć) pomiędzy tobą a towarzyszem. Możesz zarządzać tym z aplikacji, więc nie musisz się martwić próbą wsunięcia ręki między ciebie towarzysz do zmiany szybkości lub intensywności.

Przyjazny szklany wibrator

Szklany wibrator Kindred Black Violet Lady

Kindred Black’ Katalog zdrowia seksualnego jest pełen olśniewających produktów, takich jak Violet Duchess, ale ten jest jednym z moich ulubionych. Szklane zabawki erotyczne mają długie tło. oni” są bezpieczne i nieprzepuszczalne, dlatego też” są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a ponadto’ są wyjątkowo wytrzymałe, niż można by się spodziewać. Gładkie ciało wymaga odpowiedniego nałożenia lubrykantu, co zapewnia gładkie i zmysłowe doznania, niezależnie od tego, czy… ponownie sam lub z partnerem. Niemniej jednak nie jest rozkloszowana, więc jest… nie jest bezpieczny do stosowania doodbytniczego. Jeszcze jedną wspaniałą cechą szklanych zabawek erotycznych jest to, że mogą stanowić elegancką dekorację, gdy są… nie jest używany. Dyskretny i stylowy

Wibrator Crave Vesper

Zabawki erotyczne są często umieszczane w szafach, szufladach i ukrytych miejscach, aby chronić je przed wzrokiem ciekawskich. Zachowaj to w tajemnicy, utrzymuj to bez ryzyka; Gandalf zrozumiał, o czym mówi. Ta zabawka to jednak coś innego. To’ to rzecz, którą nosisz, a nie którą ukrywasz – jak Gwiazda Wieczorna. Vesper firmy Crave to smukły i mocny wibrator, który pełni podwójną funkcję jako odważny wisiorek.

Nawet jeśli nie’ nie używaj go poza domem, to to niesamowicie wykwalifikowana mała atmosfera. Ma tylko dwa ustawienia wibracji (stabilny i pulsacyjny), jednak jest szokująco skuteczny jak na tak mały punkt, a do tego cichy jak szept. Spiczasta forma sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla ukierunkowanych emocji, a także’ jest na tyle potężny, że’ poczujesz jego wibracje głęboko w swoim ciele. Don’ Jednak nie umieściłem go w twoim ciele. Vesper to zabawka przeznaczona wyłącznie do użytku zewnętrznego. To’ jest odważny i dyskretny, elegancki i subtelny. Przede wszystkim jednak’ to praktyczne ulepszenie dla każdego’ kolekcja.

Kieszonkowy i przystępny

Elastyczny wibrator Dame Pom

Po prostu spójrz na tę małą rzecz! To jest jest uroczy i przyjemny. Pom to jeden z moich ulubieńców marki Dame. Jest to kieszonkowy, wodoodporny wibrator z 5 wzorami rezonansu, pięcioma ustawieniami siły i miękkim, sprężystym korpusem, który dopasowuje się do szerokiej gamy stref erogennych. Wibracje rozchodzą się po całej zabawce, niezależnie od ich działania ponownie skoncentrowałem się na tym pomyśle. Dzięki temu otrzymujesz ukierunkowaną i szerszą stymulację wykonaną w jednej zabawce. Poznaj intensywność, tryby wibracji, a także sposób, w jaki dotykasz ciała (lub ciała innej osoby), może być świetną zabawą.

Pom’ Intuicyjna, ergonomiczna forma sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu nawet w najkrótszym czasie. Układ przycisków jest prosty. Możesz wygodnie poczuć, który przełącznik jest który, bez patrzenia (duży i również), dzięki czemu możesz szybko przełączać się pomiędzy trybami i intensywnościami.

Reply